Maybelline instant age rewind kapatıcı

Merhaba Arkadaşlar size ülkemize yeni gelen maybelline instant age rewind kapatıcı kullanımım hakkındaki tecübelerimden bahsedeceğim.

Hakkında bir sürü güzel şeyler duyduğum bu kapatıcı birkaç ay önce ülkemize satışa sunuldu. Çoğu kişi bu yeni ürünü merak ettiğinden bir müddet raflarda hızlıca tükendi bu yüzden bende bulup satın alamadım. Gezmediğim watsons, gratis, rossman, eve mağazası kalmadı, stantlarını hep boş gördüm inanın. Meğer ne kadar da ilgi görmüş. Resmen herkes bu kapatıncının ülkemize gelmesini bekliyormuş. 🙂

maybelline göz altı kapatıcıMaybelline instant age rewind hakkındaki ilk izlenimim:

Göz altı morlukları ve göz halkalarını kapatmada kullanılan ayrıca yaşlanma karşıtı olan bu kapatıcıyı daha ilk kullanımımda çok başarılı buldum. Hafif akışkan yapısı ve ambalajının kullanım kolaylığı sayesinde çok pratik bir uygulama sağlıyor. İlk etapta ponponuna ürünün gelmesi için çok uğraştım sonra üst tarafındaki kırmızı çemberini sola çevirdim, ürün nihayet süngerine geçti. Öyle bir anda akmaması ilk başta beni sinirlendirse de aslında bu iyi bir şey, diğer kapatıcılar gibi lap diye akmıyor ve kullanacağınız miktarı kontrol edebiliyorsunuz.Hep aynı süngeri kullanmak hijyen açısından sorun oluşturabilir bu nedenle dilerseniz süngersiz de kullanılabilir.

Mağazalarda maybelline instant age rewind kapatıcının iki rengi satıştaydı, nude ve light olarak. Light olanı benim cilt rengime en uygun olanıydı. Cildimin rengi ile gayet iyi bütünleşti. Pudra ile sabitlediğimde gün boyu bozulmadan kalabiliyor. Pudrasız ise 4-5 saat süre kalıyor.

Anlatıldığı kadar var mı diye soracak olursanız; Benim cevabım anlatıldığı kadar var ama bazılarımızın da abartarak anlattığı kadar yok. Fiyatına göre gayet iyi. Fiyatı demişken ben Watsons’ın %40 indiriminden 17tl küsür birşeye almıştım. İndirimlerde daha uyguna bulmanız mümkün. Hemen hemen herkesin almak istediği bu kapatıcı hakkında söyleyeceklerim şimdilik bu kadar. Kız biladerlerim sizin de eklemek istediğiniz bir şey olursa mutlaka yazın bilmek isterim. Şimdilik Teşekkürler eder Sevgi ve ponçik dolu zamanlar dilerim. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loreal saç açıcı jel