Yumuşak bir cilt için ipuçları

Napıyorsunuz kız biladerlerim 🙂 Umarım herşey yolunda ve güzel gidiyordur. Sizler için yumuşak bir ten için ipuçları vereceğim. Bazı detaylara dikkat ederseniz sizinde parlak ve yumuşak bir cildiniz neden olmasın.

parlak ve yumuşak ciltBakımlı olmak bütün kadınların hedefi ve arzusudur. Her kadın sadece kendi için değil aynı zamanda tüm kadınlar için kendilerine bakım yaparlar. Bakımlı bir kadın güzellik salonlarında saatleri harcadığı gibi aynı zamanda bir de aynı bakımları evinde yapar. Saatlerini bunun için verse de asla yılmaz ve her zaman bakımlı bir kadın olarak hayatını sürdürmeye devam eder. Bakımlı bir kadın saçlardan, makyaja, dudaklardan, tenlere her bölgeye ayrı ayrı bakım yapar. Ama en önemli olan bir inşaatta nasıl temeller ise bir makyajda da cilttir. Cildin güzel görünümü kişinin kendisini de güzel gösterir ve eşsiz bir güzelliğe kavuşturur. Yumuşak bir cilt için ipuçları hakkında onlarca hatta yüzlerce maske bulabilirsiniz. Ama baş bakım olarak yapacağınız evde kendinizin yapacağı ürünlerdir.

Öncelikle cildinizi her zaman nemli tutmanız gerekmektedir. Su cildinizin en büyük dostudur. Bu kesinlikle unutulmamalı ve yumuşak bir cilt için ipuçları başlığının en yukarısında bulunan nem vücuttan bir an bile eksiltilmemelidir. Hem bol bol su tüketilmeli hem de nemlendiriciler sürekli kullanılmalıdır. Yumuşak bir cilt için ipuçları denildiğinde akla gelen bir diğer madde ise özellikle duşta nemlendirici kullanılmasıdır. Nemin vücuda daha çok hapsedilmesini sağlayacaktır. Özellikle duşta lif kullanımı da çok önemlidir. Eğer ölü derileri cildinizden atarsanız cilt nefes alacak ve gözeneklerden alınan hava ile cilt kendini her zaman taze tutacaktır.

Benden bu kadar kız biladerlerim hadi kendinize iyi bakın selametle 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeşil çay, bal ve zeytinyağı ile güzellik önerileri

Paçanga böreği tarifi